Mūsu produkcija

Mūsu piedāvajuma klāstā ir dažāda žāvētā gaļa. Tā ir mūsu vizītkarte un daudzi Latvijā mūs pazīst un novērtē tieši pēc tā. Līdzās tam mēs piedāvājam arī sezonālus produktus – par tiem vaicājiet mūsu izbraukuma tirdzniecības vietās: tirdziņos un stendos.

Lauku žāvējumi

Pircējiem piedāvājam šādus lauku žāvējumus:

  • Cūkgaļas karbonādi
  • Cūkgaļas šķiņķi
  • Cūkgaļas krūtiņu
  • Cūciņas vaigus pīrāgiem

Lauku žāvējumi top pēc sentēvu izstrādātājām metodēm, nepievienojot gaļai mūsdienās tik izplatītās E vielas un ķīmiskos maisījumus, galaprodukta masas palielināšanai un ilgākai uzglabāšanai.  Cūkgaļa tiek iepirkta no čaklajiem Latvijas zemniekiem, kur cūciņas tiek turētas  dabīgā vidē, nepaātrinot to augšanas procesus. Šādi dabīgi turēšanas apstākļi būtiski paaugstina gaļas kvalitāti un garšu.

Nokļūstot pie mums, gaļa tiek apstrādāta ar ķiplociņiem, pipariem, sāli un lielu devu saimnieces mīlestības. Turpmākā procesā tā tiek kūpināta alkšņa malkas dūmos, iegūstot tik unikālo garšas buķeti, kuras burvībai gardēži nav spējuši pretoties.

Desas

Piedāvājam ar alkšņa malku kūpinātas mājas desiņas no Latvijā audzētas cūciņas gaļas. Tuvākajā nākotnē piedāvājumu paplašināsim ar jēra un vistas gaļas desiņām.